Regulamin

Przyjazd
Wyjazd
2

Dorośli

bez dzieci
Dorośli
dziecko
dziecko
Wybierz
Rezerwacja
Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu
 

Regulamin

W trosce o zapewnienie Państwu spokojnego i bezpiecznego pobytu w Apartamentach Baltia, prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu.

 

 1. Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 w dniu przyjazdu do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Odbiór kluczy do Apartamentu następuje w sposób wcześniej uzgodniony z obsługą obiektu.
 3. Należność za pobyt regulowana jest przez Gościa w formie przedpłaty na konto po dokonaniu rezerwacji.
  W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Gości terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 4. Ilość osób zajmujących Apartament nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji.
  Za każdą dodatkową osobę spoza rezerwacji pobierana będzie opłata w wysokości 30% ceny podstawowej za dobę.
  Każdy Apartament przystosowany do odpowiedniej liczby Gości (opis Apartamentów) i ta liczba Gości nie może być przekroczona.
 5. Goście wynajmujący Apartament nie mogą przekazywać Apartamentu innym osobom nawet, gdy nie upłynął termin, za który została uiszczona opłata.
 6. W Apartamentach Baltia w godzinach od 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna.
  Zachowanie osób korzystających z usług naszego obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Obiekt może odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 7. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia w Apartamencie lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób.
  Opłata za zagubienie kluczy lub kart wynosi 300 złotych.
 8. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w pokojach świeczek, grzałek, farelek i innych podobnych , niestanowiących wyposażenia pokoi.
  Przed wyjściem z Apartamentu prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 9. Każdorazowo opuszczając Apartament Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi wejściowych do Apartamentu. Zarządca Apartamentów Baltia nie odpowiada za pozostawione rzeczy na terenie całego obiektu.
 10. W apartamencie bezwzględnie zabrania się palenia tytoniu, za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych. Klient nie przestrzegający tego zakazu zostanie obciążony opłatą w wysokości 500 zł, stanowiącą równoważność kosztów prania tapicerek i usługi odświeżania Apartamentu.
 11. Wszystkie dzieci powinny znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i/lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
 12. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek konieczny jest niezwłoczny kontakt obsługą Apartamentów pod numerem telefonu 792 592 596
 13. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na wskazany przez niego adres na jego koszt.
  W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji zostaną złożone w depozycie i przechowane przez 1 tydzień.
 14. Obiekt ma prawo do pobrania kaucji na poczet ewentualnych uszkodzeń i zniszczeń w przypadku niektórych rezerwacji. Kaucja wynosi 1000 zł i jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu apartamentu i zwróceniu kluczy. Kaucja musi być wpłacona w formie gotówki. Obiekt powiadomi o wymogu pobrania kaucji po dokonaniu rezerwacji.

Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z Gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy i życzymy udanego urlopu

Baltia Apartamenty Kołobrzeg